Nabídka práce > PROJEKTOVÝ MANAŽER | AUTO

PROJEKTOVÝ MANAŽER | AUTO

Náplň práce

Jsi šikovný projektant s elektro vzděláním a praxí na podobné pozici?
Nevadí ti cestovat po ČR, SR a EU?

Do našeho týmu, hledáme šikovného kolegu na pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER.

Tvým úkolem bude:
- návrh technického řešení, tvorba cenové nabídky a obchodní nákladové kalkulace
- příprava projektu, projekčních stupňů
- autorský a techn. dozor při realizaci eletro části projektů na stavbách
- tvorba projektové dokumentace v různých stupních
- příprava podkladů pro závěrečné a dílčí fakturace
- aktivita při hledání nových obchodních příležitostí

Požadavky

- Min. SŠ vzdělání v oboru elektrotechnika
- Znalost technického kreslení
- Znalost tvorby blokových a liniových schémat
- Angličtina – na úrovni písemné komunikace
- Časová flexibilita (kontrolní dny staveb)
- Technické a prostorové cítění
- Zkušenost s rozpočty
- Ochota k cestování v rámci ČR, SR a EU
- Řidičský průkaz sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Dovolená 5 týdnů - Stravenky/příspěvek na stravování - Notebook a mobilní telefon - Příspěvek na penzijní/životní připojištění - Vzdělávací kurzy, školení
  • Místo pracoviště: Jihlava