Nabídka práce > PŘÍPRAVÁŘ/KA STAVEB | ZLÍN

PŘÍPRAVÁŘ/KA STAVEB | ZLÍN

Náplň práce

Do známé společnosti ve Zlíně hledáme šikovného/ou přípraváře/ku staveb!

Dáme šanci i absolventům stavebních oborů!

Náplň práce:
- analýza projektové dokumentace (technické záležitosti, ekonomické požadavky na stavbu, materiál apod.)
- oslovení a vyhodnocování subdodavatelů a dodavatelů na daný projekt
- spolupráce se stavebním týmem
- vedení dokumentace o průběhu projektu (objednávky, smlouvy, dodatky, závěrečné zprávy apod.)
- reporting

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru
- znalost čtení projektové dokumentace
- praxe s přípravou projektů výhodou
- znalost softwaru BUILT Power nebo Kros

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - roční odměny - stravenky - příjemné pracovní prostředí a kolektiv - možnost osobního růstu
  • Místo pracoviště: Zlín