Nabídka práce > Servisní technik slaboproudých systémů

Servisní technik slaboproudých systémů

Náplň práce

Náplň práce:
-Servis systémů přímo u zákazníka.
-Výstavba slaboproudých systémů.
-Cestování za zákazníky z místa bydliště nebo z kanceláře

Požadavky

Požadavky:
- Odbornost elektrikář (slaboproud, elektronika), mechanik, znalost IT výhodou.
- Řidičský průkaz skupiny B - ochota cestovat po ČR a občas i do zahraničí.
- Reprezentativní a komunikativní typ
- Samostatnost, iniciativa
- Chuť učit se nové věci a rozvíjet se
- Trestní bezúhonnost podmínkou ! ! !
- Manuální zručnost
- Zájem o nové technologie
- Zájem o dlouhodobé zaměstnání

Nabízíme

Nabízíme:
- Práce na HPP/ŽL
- Plat od 35 – 50 000 Kč v závislosti na praxi a zkušenostech
- Férový a přátelský přístup
- Jistý příjem a zázemí stabilní společnosti
- Pravidelná firemní školení a také odborná školení u našich dodavatelů
- Možnost seberealizace
- Firemní vozidlo, mobilní telefon
- Výborný pracovní kolektiv
- Kafetérie
- Možnost si napracovat hodiny - Zahraniční pracovní cesty
Místo výkonu práce: ČR a občas i zahraničí
Nástup možný ihned!

Další informace

Mail:
inbox@altechservis.cz

Informace o pozici

  • Altech Servis, s.r.o
  • Středočeský kraj
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Požadované jazyky: čeština výborná, AJ výhodou
  • Plat: 35.000 - 50.000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Nabízíme: - Práce na HPP/ŽL - Plat od 35 – 50 000 Kč v závislosti na praxi a zkušenostech - Férový a přátelský přístup - Jistý příjem a zázemí stabilní společnosti - Pravidelná firemní školení a také odborná školení u našich dodavatelů - Možnost sebe
  • Vhodné pro: Muže, 18-50 let, zdravé, fyzicky zdatné, kteří rozumí slaboproudu a elektronice, výhodou znalost IT a manuální zručnost podmínkou
  • Místo pracoviště: Praha