Nabídka práce > Obchodní zástupce

Obchodní zástupce

Náplň práce

Pracovní náplň
• péče o stávající zákazníky v terénu
• akvizice nových zákazníků v terénu
• obchodní činnost na pobočce (technická, obchodní)
• poskytování odborného poradenství zákazníkům
• vytváření cenových nabídek

Požadavky

Požadavky
• Vhodné pro muže i ženu
• SŠ/VŠ
• ŘP B (aktivně)
• Zkušenosti z pozice obchodního zástupce – výhodou

Nabízíme

Nabídka
• zajímavá práce na HPP s možností dobrého pracovního rozvoje
• odpovídající finanční ohodnocení + výkonnostní prémie
• mobilní telefon, notebook, stravenky a další benefity
• služební vozidlo, možnost využití i k soukromým účelům
• přátelské prostředí firmy
• nástup možný ihned

Další informace

Hledáme do týmu nového kolegu na pozici obchodní zástupce.

Jsme obchodní společnost s více jak 30letou působností v oboru dodávek materiálů pro dřevostavby a stavebnictví.

V současné době společnost M.T.A. nabízí svým zákazníkům ucelený program materiálů vhodných pro hrubé konstrukce dřevostaveb s důrazem na ekologické materiály z obnovitelných zdrojů. V portfoliu společnosti proto naleznete především dřevovláknité izolační materiály a konstrukční prvky STEICO, velkoplošné materiály desky OSB a DHF, konstrukční řezivo KVH, BSH, ale také těsnící materiály Isocell, terasové a fasádní profily, speciální spojovací prvky i sádrovláknité desky Fermacell.

Informace o pozici

  • M.T.A. spol.s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: anglický
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha 9 Prosek