Nabídka práce > Pracovník/ce v sociálních službách, terénní péče

Pracovník/ce v sociálních službách, terénní péče

Náplň práce

Náplň práce:
● podpora klientů při denních činnostech
● poskytování úkonů pečovatelské služby (pomoc při osobní hygieně klienta, podpora při podávání jídla a pití, při
zajištění chodu domácnosti – nákupy, dovoz k lékaři, na instituce, zprostředkování kontaktu se spol. prostředím)
● podpora klientů v komunikaci v jejich přirozeném domácím prostředí
● aktivní řízení v terénu firemním vozem
● poskytování péče ve vlastním sociálním prostředí;
● kontakt s kolektivem sester, lékaři, pacienty a jejich rodinami;

Požadavky

Co byste měli mít:
● odborná způsobilost v souladu s § 116 odst. 5 zákona č. 108 / 2006 Sb., o sociálních službách (lze absolvovat v
průběhu prvního roku)
● pečlivost, příjemné vystupování, empatii a trpělivost;
● samostatnost, zodpovědnost, organizační a komunikační dovednosti
● trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost;
● uživatelskou znalost práce na PC.
● aktivní přístup, zvládání stresových situací, schopnost pracovat v týmu
● aktivní řidič/ka – práce v terénu
● víkendové služby

Nabízíme

Co nabízíme:
● smysluplnou a naplňující práci v dobrém kolektivu;
● zázemí silné organizace;
● proplácení práce o víkendu, ve svátek, nebo při pracovní pohotovosti;
● roční odměny;
● zvláštní bonus za nadstandardní výkon agentury a za rozšiřování týmu /doporučením;
● kariérní růst a pravidelné vzdělávání plně hrazené zaměstnavatelem;
● 5 týdnů dovolené;
● příspěvek na stravné;
● služební automobil s možností využívání pro soukromé účely;
● služební notebook a mobilní telefon;

Další informace

Pokud máte zájem ozvěte se nám na email. Prosím o zaslání životopisu nebo jednoduché zprávy o co byste měli zájem. Do předmětu prosím uveďte Pečovatelka - Brno.
Těšíme se na Vás! Emailové adresy: kariera@sestricka.cz nebo kariera@ahc.cz

Informace o pozici

  • SESTŘIČKA.CZ
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: od 26.000,-
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: absolventy bez praxe, ženy na MD, zdatné důchodce
  • Místo pracoviště: Brno dle bydliště klientů