Nabídka práce > SEŘIZOVAČ | NÁBORÁK

SEŘIZOVAČ | NÁBORÁK

Náplň práce

Vyučení ve strojírenství. Manuální zručnost. Praxe jako SEŘIZOVAČ.

Jsou to slova, která Tě popisují?

Na Jihlavsku rozjíždíme další směnu a potřebujeme SEŘIZOVAČE.

Úkoly jsou jasně dané:
- seřizování strojů a zařízení + zodpovědnost za správné seřízení
- drobné opravy strojů
- spolupráce s ostatními kolegy, např. při řešení problémů
- evidence dat - práce se systémem SAP a interními systémy
- zodpovědnost za správné značení a ukládání výrobených kusů
- zodpovědnost za standardizaci práce na jednotlivých úsecích výroby

Požadavky

- výuční list ve strojírenském oboru
- orientace v technické dokumentaci
- ochota práce na 3 směny

Výhodou:
- znalost práce na PC (Word, Excel, SAP)
- praxe jako seřizovač

- v případě, že nemáte výuční list v technickém oboru, lze využít závodní školu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 35000 CZK do 46000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - náborový příspěvek 60 000,- Kč - 5 týdnů dovolené - 13. a 14. mzda - příspěvek do cafeterie - dotované závodní stravování - příspěvek na penzijní připojištění - možnost dalšího vzdělávání
  • Místo pracoviště: Jihlava