Nabídka práce > PLC PROGRAMÁTOR JUNIOR | 1 SMĚNA

PLC PROGRAMÁTOR JUNIOR | 1 SMĚNA

Náplň práce

Automatizace a robotizace jsou tvým hobby? Chceš být PLC programátor a navrhovat řídící systémy pro interní aplikace?

Pošli nám svůj životopis a my ti zavoláme s dalšími informacemi.

Konkrétní náplň práce:
- diagnostika, údržba a úprava programů PLC + robotických systémů
- spolupráce s externí servisní službou
- elektro údržba strojů

Požadavky

- min. SOU elektrotechnického zaměření
- platná vyhláška 50 §6 a vyšší
- znalost PLC programování

Výhodou je znalost programování robotů.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 38000 CZK do 42000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - mzda v závislosti na zkušenostech a dovednostech - pravidelné měsíční prémie - 5 týdnů dovolené - docházkový bonus 1 000 Kč - pružná pracovní doba - příspěvek na stravování - stravenky - firemní akce
  • Místo pracoviště: Humpolec