Nabídka práce > SALES MANAGER | Datová centra

SALES MANAGER | Datová centra

Náplň práce

Máte zkušenosti jako Sales Manager? Orientujete se v průmyslu?

Pro našeho významného klienta v oblasti technologické infrastruktury hledáme kandidáta na pozici Obchodní manažer, který umí komunikovat v angličtině a je proaktivní!

Co bude náplní Vaší práce?
- akvizice nových zákazníků a péče o stávající
- zpracování cenových nabídek
- vedení obchodních jednání
- plnění obchodního plánu
- prezentace produktového portfolia společnosti

Požadavky

- SŠ, VŠ ekonomického či technického směru
- dvouletá praxe na podobné pozici
- schopnost komunikovat v AJ
- umění vyjednávat
- proaktivní přístup, spolehlivost, flexibilita
- orientace na zákazníka a na výsledek
- obchodní zkušenost z oblasti průmyslu nebo s technickým produktem
- řidičský průkaz sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 50000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - 4 sick days - automobil i k soukromým účelům - Multisportka A spoustu dalších výhod
  • Místo pracoviště: Praha