Nabídka práce > ROZPOČTÁŘ | ELEKTRO | AŽ 65 000 Kč

ROZPOČTÁŘ | ELEKTRO | AŽ 65 000 Kč

Náplň práce

Česká společnost se zaměřením na kombinaci stavebnictví a elektrotechniky k sobě hledá ROZPOČTÁŘE / PŘÍPRAVÁŘE!

Můžeš se těšit na projekty, které se točí kolem datových center, TZB a mnoho dalšího.

Na pozici tě čeká:
- oceňování podle výkazů výměr, dokumentace,...
- naceňování víceprací či méněprací
- podpora realizačního týmu při výběrových řízeních dodavatelů
- spolupráce na přípravě zakázek
- příprava předávací dokumentace projektu

Požadavky

- vzdělání technického směru
- min. 3 roky zkušeností na pozici rozpočtáře/přípraváře
- organizační a komunikační schopnosti
- znalost MS Office - Excel na pokročilé úrovni
- znalost ČJ na úrovni rodilého mluvčího/plně profesionální
- znalost AJ min. B1
- ochota podstoupit prověrku NBÚ
- řidičský průkaz sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Plat: Od 45000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - roční bonus - 5 týdnů dovolené - 4 sick days - mobilní telefon a notebook i k soukromému užití - flexibilní začátek a konec pracovní doby - kancelář v dobrém dojezdu odkudkoliv z Prahy
  • Místo pracoviště: Praha