Nabídka práce > MONTÁŽNÍ TECHNIK, jedna směna

MONTÁŽNÍ TECHNIK, jedna směna

Náplň práce

Rozumíte technické dokumentaci, jste fyzicky zdatný/á a nevadí Vám občasné cestování? Tak nám pošlete Váš životopis!

Na pozici MONTÁŽNÍ TECHNIK budete mít na starosti:

* Výrobu a montáž jednoúčelových strojů
* Příprava zařízení dle technické dokumentace
* Seřizování a ladění strojů a zařízení

Mzda: 40 - 45 000 Kč dle zkušeností
Směny: pondělí až pátek - 8hodinové směny, flexibilní začátek mezi 6. a 9. hodinou

Požadavky

* vyučení v technickém oboru (SŠ, ÚSO, SOU)
* manuální zručnost
* samostatnost
* spolehlivost a pečlivost
* schopnost pracovat v týmu
* řidičský průkaz skupiny B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: *mobilní telefon, notebook *zázemí nové moderní budovy (fitness centrum, relaxroom, herna atd.) *flexibilní začátek/konec pracovní doby *dovolená 5 týdnů *vzdělávací a jazykové kurzy, školení *občerstvení na pracovišti *příspěvek na stravování *Multi
  • Místo pracoviště: Praha