Nabídka práce > Technik 3D měření

Technik 3D měření

Náplň práce

- provádět měření dle kontrolního plánu a pracovních instrukcí
- obsluha souřadnicového měřicího stroje nebo 3D skeneru (CMM, GOM, AIBox)
- analyzovat a schvalovat zprávy o měření
- podávat hlášení Vedoucímu techniků laboratoře a 3D měření
- úprava existujících programů
- vytváření nových programů dle výkresů a CAD modelů

Požadavky

- schopnost číst výkresovou dokumentaci
- zkušenost s měřením výrobků na 3D měřícím stroji výhodou
- zkušenosti s programováním 3D měřících strojů výhodou
- ochotu pracovat ve směnném provozu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. plat, - Plně dotované stravné, - 25 dní dovolené, - Firemní akce, - Kafeterie, - Možnost napracovat si hodiny (na některých pozicích) - Pružná pracovní doba (na některých pozicích) - Příspěvek na dopravu (na některých pozicích) - Životní poji
  • Místo pracoviště: Louny