Nabídka práce > SEŘIZOVAČ CNC strojů

SEŘIZOVAČ CNC strojů

Náplň práce

Vyznáte se v seřizování CNC frézek? Máte znalosti s programovacím jazykem Sinumerik/Fanuc? Chcete dlouhodobou práci v oboru?

Co budete dělat?
- seřizování a programování moderních CNC frézek dle technické dokumentace
- měření a kontrola obráběného dílu speciálními i konvenčními měřidly
- obrábění dílců kusové výroby

Požadavky

Co od Vás očekáváme?
- vzdělání SŠ technického směru
- základní znalosti programování CNC frézek Sinumerik/Fanuc
- orientace ve výkresové a výrobní dokumentaci
- základní znalost měřicích metod
- technické myšlení a manuální zručnost
- schopnost a dovednost řešení problému při programování, seřízení, obrábění a měření
- znalost nástrojů, přípravků a měřidel předepsaných výrobní dokumentací
- správné vyhodnocení volby řezných nástrojů (rozdělení VBD dle geometrie a obráběného materiálu), teorie a technologie obrábění

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Co za to? Co Vám dáme navíc? - výkonnostní odměny a roční bonusy - čtvrtletní příspěvek do kafeterie, až 3000 Kč za rok - práce v moderním prostředí nové výrobní haly s unikátními technologiemi v opticko-mechanickém průmyslu - 5 týdnů dovolené - závo
  • Místo pracoviště: Přerov