Nabídka práce > TECHNIK V ENERGETICE | BEZ PRAXE

TECHNIK V ENERGETICE | BEZ PRAXE

Náplň práce

Máte středoškolské vzdělání technického zaměření? Jste absolventem či jen hledáte nové příležitosti?

Právě pro Vás máme nabídku zaměstnání v energetice - TECHNIK V ENERGETICE.

Vaším úkolem bude:
- monitoring kogeneračních jednotek
- analýzy provozu, diagnostika poruch a jejich řešení
- reporting
- práce s různými monitorovacími SW
- komunikace s klienty v ČR i v zahraničí

Po zaučení možnost práce z domova - pouze u nočních směn.

Požadavky

- SŠ vzdělání (technické zaměření, případně obory elektro či strojní)
- komunikativní úroveň AJ - komunikace se zahraničními partnery
- komunikativnost, spolehlivost
- ochota pracovat v nepřetržitém režimu
- MS Office + znalost práce s PC

- ŠANCE PRO ABSOLVENTY!

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 25 dnů dovolené - 3 sick days - příspěvek na stravování - MultiSport karta - mobilní telefon i k soukromému využití - možnost jazykových kurzů - zvýhodněné ceny služeb a produktů u našich smluvních partnerů a mnoho dalších
  • Místo pracoviště: Třebíč