Nabídka práce > SERVISNÍ TECHNIK | JABLONEC NAD NISOU

SERVISNÍ TECHNIK | JABLONEC NAD NISOU

Náplň práce

Hledáme zkušeného servisního technika! Pokud máte zkušenosti v oblasti diagnostiky, oprav a údržby zařízení, přidejte se k našemu týmu!

- Realizace demontáží a čištění zařízení
- Diagnostika a řešení mechanických a elektrických problémů s konzultacemi o nákladové efektivitě oprav se zákazníkem
- Provádění mechanických a elektrických oprav
- Uskutečňování revizních zkoušek a dalších nezbytných kontrol elektrických zařízení dle platných normativů ČSN

Požadavky

- SOU/SŠ vzdělání v oblasti elektrotechniky
- Praxe na obdobné pozici
- Splnění podmínek vyhlášky 50/1978 Sb. § 6 a výše
- Uživatelská znalost MS Office
- Platný řidičský průkaz skupiny B
- Schopnost týmové práce
- Komunikativnost a asertivita

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Příspěvek na stravování - Příspěvek na penzijní spoření - Sick days - Vitamínové balíčky - Teambuildingové akce - Možnost kariérního postupu
  • Místo pracoviště: Jablonec nad Nisou