Nabídka práce > OBCHODNÍ MANAŽER S ANGLIČTINOU

OBCHODNÍ MANAŽER S ANGLIČTINOU

Náplň práce

Máš zkušenosti na pozici obchodního manažera? Domluvíš se anglicky? Jsi komunikativní člověk a nebojíš se nových výzev? Pak hledáme právě Tebe!

Na pozici OBCHODNÍ MANAŽER S ANGLIČTINOU hledáme nového, zkušeného kolegu do našeho Libereckého týmu.

Co bude náplní tvé práce?

-Plnění požadavků zadaných vedoucím korporátního obchodu
-Udržování nadstandardních znalostí o vlastnostech a funkcích přidělených produktů
-Aktivní vyhledávání a oslovování potencionálních zákazníků
-Návštěvy zákazníků v přiděleném regionu, zjišťování jejích potřeb a obchodního potenciálu
-Návrh a prezentace řešení potřeb zákazníků (stroje, vybavení, spotřební materiál atd.)
-Poradenství, podpora a informace pro zákazníky
-Tvorba cenových nabídek, jejich konzultace a zjištění zpětné vazby
-Zodpovědnost za komunikaci s dodavateli a vyjednávání obchodních podmínek
-Získávání informací o produktech vybraných dodavatelů a předávání informací v rámci oddělení
-Reportování a pravidelné schůzky s dodavateli

Požadavky

Co od tebe budeme potřebovat?

- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
- Praxe v obchodní činnosti s technickými komoditami podmínkou
- AJ na úrovni B2 podmínkou
- Praxe na obdobné pozici nutností
- Znalost MS Office
- ŘP sk. B
- Komunikativní a profesionální vystupováníí
- Samostatnost a orientace na výsledek

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Co od nás dostaneš na oplátku: -Práce ve stabilní firmě s kolegiálním přístupem -Služební automobil pro soukromé účely -Možnost kariérního růstu -Příspěvek na stravování -Sick days -Vitamínové balíčky -Teambuildingové akce -Příspěvek na penzijní sp
  • Místo pracoviště: Liberec