Nabídka práce > TECHNOLOG | MIMO AUTOMOTIVE | ČESKOLIPSKO

TECHNOLOG | MIMO AUTOMOTIVE | ČESKOLIPSKO

Náplň práce

Máte zkušenosti se zaváděním nových technologií? Hledáte uplatnění mimo Automotive? Výborně, právě Vás hledám! Aktuálně obsazuji pozici TECHNOLOG | MIMO AUTOMOTIVE | ČESKOLIPSKO

Náplň práce:

- Tvorba technologických postupů v oblasti výroby
- Příprava, vývoj a zavádění nových produktů do výroby, testování ve výrobě
- Aktivní práce na optimalizaci výrobních procesů
- Tvorba návrhů vedoucích ke zlepšování efektivity a produktivity na jednotlivých pracovištích
- Školení kolegů
- Správa dat v ERP systému

Požadavky

- min. SŠ vzdělání
- Praxe na obdobné pozici
- Orientaci v technické dokumentaci
- AJ na úrovni A2

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Bonusy/prémie - Týden dovolené navíc - Stravenky/ příspěvek na stravování
  • Místo pracoviště: Česká Lípa