Nabídka práce > ASISTENT ŘEDITELE | LIBEREC | AŽ 50 000 KČ

ASISTENT ŘEDITELE | LIBEREC | AŽ 50 000 KČ

Náplň práce

Jste organizační typ člověka, kterého baví dělat pestrou práci a využívat u ní cizí jazyky? Tak právě Vás hledáme!

Aktuálně obsazuji pozici - ASISTENT ŘEDITELE | LIBEREC | AŽ 50 000 KČ

- Podpora ředitele závodu
- Vyřizování korespondence, interní pošty
- Denní organizace diáře a plánování schůzek
- Zodpovědnost za plánování služebních cest, zajišťování hotelů a dopravních prostředků pro služební cesty
- Zápisy z porad, organizace porad a příprava podkladů,
- Organizace pracovních výročí

Požadavky

- SŠ vzdělání
- Znalost AJ na úrovni B2
- Zkušenosti na obdobné pozici min. 2 roky
- Uživatelská znalost MS OFFICE
- Organizační a komunikační schopnosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Flexibilní pracovní doba - Týden dovolené navíc - Příspěvek na penzijní připojištění - Bonus za odpracované roky - Příspěvek na stravování - Vzdělávací školení a jazykové kurzy
  • Místo pracoviště: Liberec