Nabídka práce > KONCIPIENT | PRAHA 1

KONCIPIENT | PRAHA 1

Náplň práce

Máte praxi jako advokátní koncipient/ka a chcete rozvíjet svoji kariéru v právu? A nebo jste čerstvý absolvent bez praxe? Hledáte stabilní zaměstnání v prestižní advokátní kanceláři v centru Prahy?

* V této advokátní kanceláři si můžete vyzkoušet různé druhy práva. Zejména finančního, korporátního, obchodního a insolvenčního práva nebo se specializovat na jednu věc, podle toho, co Vám bude vyhovovat!

* Nabízíme zajímavou práci s velkou mírou samostatnosti, možnost spolupráce se zajímavými klienty kanceláře a účast na jednáních.

* Stabilní pracovní dobu a zajímavé finanční ohodnocení.

Lokalita: Praha 1

Požadavky

* Dokončené právní vzdělání
* Může být i čerstvý absolvent s krátkou praxí
* Znalost AJ na úrovni B2
* Samostatnost
* Pečlivost
* Proklientský přístup

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Právní služby, Služby,
  • Plat: Od 40000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Pravidelné odměny dle odvedené práce * 5 týdnů dovolené * Stravenkový paušál * Home office * Teambuildingové akce * Káva a drobné občerstvení zdarma * Příležitost k plynulému přechodu na pozici advokáta * Příjemný kolektiv
  • Místo pracoviště: Praha