Nabídka práce > Administrativní pracovnice (pracovník)

Administrativní pracovnice (pracovník)

Náplň práce

- Získávání podkladů od vydavatelství a plnění databáze DATA MEDIA na PC
- Komunikace s dodavateli podkladů (hlavně telefonicky)

Základní informace o naší společnosti i o produktu DATA MEDIA naleznete na www.median.cz.

Požadavky

- SŠ vzdělání s maturitou
- Zkušenosti s prací na PC
- Výborné komunikační schopnosti (především po telefonu)
- Preciznost a systematičnost pozitivní vztah k novým technologiím
- Schopnost učit se novým věcem
- Alespoň pasivní znalost angličtiny
- Zodpovědnost a spolehlivost
- Časová flexibilita

Nabízíme

- Zajímavou práci v neformálním, příjemném pracovním prostředí
- Dlouhodobou perspektivu a zázemí stabilní společnosti
- Částečně flexibilní pracovní dobu
- Odpovídající finanční ohodnocení a další zaměstnanecké výhody (stravenky, podpora odborného a jazykového vzdělávání, 3 sick days ročně, firemní mobilní tarif, dovolená navíc po 2 letech ve společnosti atd.)

Další informace

Místo pracoviště: Praha, Dolní Počernice
Nástup: ihned

Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole
výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Informace o pozici

  • MEDIAN, s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: SŠ vzdělání s maturitou
  • Požadované jazyky: Alespoň pasivní znalost angličtiny
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Stravenky, podpora odborného a jazykového vzdělávání, 3 sick days ročně, firemní mobilní tarif, dovolená navíc po 2 letech ve společnosti atd.
  • Místo pracoviště: Praha, Dolní Počernice