Nabídka práce > KLIENTSKÝ PRACOVNÍK/CE (Praha 5 - Košíře)

KLIENTSKÝ PRACOVNÍK/CE (Praha 5 - Košíře)

Náplň práce

Jak bude vypadat váš pracovní den:
* ráno si v týmu řekneme tipy pro dnešní den
* naladíte se do dobré nálady a s úsměvem otevřete přepážku
* budete pomáhat lidem odeslat poštu, vyplácet poukázky a důchody, vydávat balíčky
* během dne zároveň prodáváte poštovní ceniny a další služby, můžete potěšit i doplňkovým zbožím
* nabízíte zákazníkům služby našich partnerů, které jim mohou usnadnit život (pojištění, spoření, aj.)
* jste k dispozici pro radu či informaci
* budete úzce spolurpacovat s celní poštou při zpracování zásilek ze zahraničí

Požadavky

Hodíte se k nám, protože:
* Vás baví kontakt s lidmi
* Vás nabíjí, když se zákazníci usmívají
* jste v pohodě, i když klient vstane levou nohou
* v práci máte rád/a pořádek
* jste týmový hráč
* se rád/a učíte
* jste s počítačem kamarád/ka
* ve skříni máte založené minimálně maturitní vysvědčení

Další informace

Proč pracovat právě u nás?
* Naučíme Vás vše, co budete k práci u nás potřebovat.
* Jako jediná pobočka úzce spolupracujeme s celní poštou při zpracovávání zásilek ze zahraničí.
* Pokud Vás to bude bavit, naučíme Vás být i šéfem.
* Už po roce práce u nás dostanete smlouvu na neurčito.
* Díky 37,5hodinové pracovní době vám zbyde čas i pro Vás nebo pro rodinu. Čekají vás ranní a odpolední směny, víkendy máme volné.
* Volno si užijete i o 5týdenní dovolené.
* Máme pro Vás i další benefity (stravenky v hodnotě 70 Kč, možnost ubytování ve firemních rekreačních zařízeních, příspěvky na dovolenou a dětské tábory, volno pro rodiče, aj.)

Informace o pozici

  • Česká pošta, s. p.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: SŠ s maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: pracovní doba 37,5hod/týden, 5 týdnů dovolené, stravenky s nízkým doplatkem zaměstnance, příspěvky na dovolenou, dětské tábory, kulturní akce, pravidelná školení aj.
  • Vhodné pro: absolventy, klientsky zaměřené osoby
  • Místo pracoviště: Plzeňská 290, Praha 5 - Košíře