Nabídka práce > Povánoční výdělek pro všechny

Povánoční výdělek pro všechny

Náplň práce

Máte málo peněz po Vánocích? Přijďte si vydělat k nám!
Časově nenáročná práce v moderním call centru v centu Prahy, která je vhodná pro lidi všech věkových kategorií.
Výhodou je volba dne a délky směn podle vlastních možností. Samozřejmostí je příjemné pracovní prostředí s odlehčenou atmosférou, příjemný kolektiv a nadstandartní výdělek až 150,- za hodinu. Náplní práce je komunikace se zákazníky za účelem zkvalitnění a zpříjemnění jejich služeb. Hledáme usměvavé kolegy s chutí k práci. Podmínkou je odpracovat minimálně 20 hodin týdně.
Tak neváhejte a přijďte si vydělat po vánocích!

Požadavky

Komunikativní povaha
Minimálně 20 hodin týdně

Nabízíme

Pracoviště v centru Prahy
Rychlé navyšování i hodinové mzdy
Plánování směn podle Vašich možností
Soutěže o super ceny
Skvělý kolektiv
Až 150 Kč/hod

Informace o pozici

  • ISC Communication Czech a.s.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: 20000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Komunikativní lidi všech věkových kategorií
  • Místo pracoviště: Tusarova 57