Nabídka práce > Marketingový specialista prodeje

Marketingový specialista prodeje

Náplň práce

Prezentace svěřených služeb po telefonu a následné uzavírání objednávek a agenda s nimi spojená

Požadavky

Komunikativnost
Pozitivní myšlení
Veselá povaha
Zodpovědnost
Praxe na obdobné pozici výhodou

Nabízíme

Fixní plat + bonusy
Týdenní a měsíční odměny
Veselý mladý kolektiv
Zaměstnanecké benefity

Další informace

Vykročte do nového roku i Vy s novou prací. Nyní máte skvělou příležitost objevit práci svých snů v kolektivu, jaký jste ještě nikde jinde nezažili. Proto neváhejte a obracejte se na naše personální oddělení na tel. čísle: +420 731 118 987.

Informace o pozici

  • ISC Communication Czech a.s.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Telekomunikace,
  • Plat: od 16000Kč do 22000Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: motivační platové ohodnocení, veselý mladý kolektiv, zázemí spolehlivé firmy oceněné statusem firmy patřící do 100 nejstabilnějších firem v ČR, flexipassy, hmotné odměny v podobě elektroniky atd, slevy na zboží, produkty i služby, školení zdarma v sí
  • Místo pracoviště: Klatovy, Domažlice, Sušice, Tachov