Nabídka práce > Bankéř Equa bank v Praze

Bankéř Equa bank v Praze

Náplň práce

Co přesně děláme?

Pro našeho partnera Equa bank provozujeme několik poboček v Praze a zabýváme se především refinancováním stávajících půjček.

Snížení splátek nebo sloučení všech půjček.
Úspora pro klienta je v průměru o 20 000 Kč!

Popis pozice a náplň práce

Pracovní doba je 9:00 - 18:00 na jedné z poboček v Praze.

Získáš i tvoříš vlastní kmen klientů, kteří se na Tebe obrací.
Je opravdu jednoduché se práci u nás naučit a díky NLP kouči, který Ti bude k ruce, si poradíš s každou situací.

Požadavky

Znalost bankovních produktů není potřeba - vše tě naučíme my.
Práce u nás je opravdu jednoduchá, proto věk nehraje roli, stačí selský rozum pro komunikaci mezi lidmi.

Pokud jsi právě ukončil školu, je pro získání praxe důležitá pouze ochota učit se.

Jestliže máš za sebou pár zaměstnání, naopak oceníme schopnost využít Tvé získané zkušenosti.

Nabízíme

Dostaneš smlouvu na HPP a FIXNÍ plat s možností motivační odměny
Stravenky
VZDĚLÁNÍ - Jan Laibl je jeden z nejúspěšnějších v ČR a vede Akademii naší firmy. Cílem akademie je, abys rostl, rozvíjel svou osobnost a své schopnosti.
Těšíme se na Tebe

Informace o pozici

  • Channel Partners, s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: český jazyk
  • Plat: 15.000 Kč + bonusy
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: stravenky, vzdělávací programy
  • Místo pracoviště: Praha 5, Praha 9