Nabídka práce > Kalkulant/ -ka

Kalkulant/ -ka

Náplň práce

- zpracování kalkulací pro obchodní jednání
- v případě potřeby jednání se zákazníky
- vedení příslušné dokumentace (kalkulace, poptávky, nabídky)
- komunikace s ostatními odděleními

Požadavky

- vyšší odborné či středoškolské vzdělání s maturitou
- základní orientace ve výkresech, prostorová představivost, znalost základních matematických výpočtů
- logické myšlení
- znalost SAP výhodou
- využívání výpočetní techniky pro běžné kancelářské práce, znalost excelu
- samostatnost, rozhodnost, pohotovost a jistota vystupování, schopnost přijmout odpovědnost
- odolnost vůči stresu

Nabízíme

Zázemí rodinné stabilní stále se rozrůstající české společnosti (20 let na trhu)
Možnost profesního růstu a vzdělávání
Přátelský kolektiv
Firemní akce (Vánoční ples, Dětský den, Letní party..)
Motivační prémiový systém
Věrnostní odměny
Jubilejní odměny

Další informace

více volných pracovních míst na: http://sapril.cz/volna-pracovni-mista

Informace o pozici

  • SAPRIL s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: NJ nebo AJ slovem i písmem výhodou
  • Plat: bude upřesněno při pracovním pohovoru
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Nádražní 557, 436 01 Litvínov