Nabídka práce > Manažer výroby - technolog (701)

Manažer výroby - technolog (701)

Náplň práce

Vedení týmu pracovníků (50), zodpovědnost za plnění objednávek franšízových prodejen v ČR i SR prostřednictvím e-shopu, rozplánování výroby. Koordinace cukrářské výroby, kontrola dodržování norem, využitelnost fondu pracovní doby, motivace pracovníků, kreativní myšlení při tvorbě nových výrobků ve spolupráci s vedeném společnosti.

Požadavky

- min. 3 letou praxi v oboru cukrářské výroby - PODMÍNKA
- SŠ vzdělání
- samostatné a kompetentní rozhodování
- zkušenosti s vedením kolektivu a jeho motivací
- znalost technologií
- dobrou znalost práce na PC (MS Office)
- řidičský průkaz sk. "B" - aktivní řidič
- prokazatelné reference
- přivítáme, pokud zašlete foto

Prosíme, aby se hlásili jen uchazeči/ky s uvedenou praxí!

Nabízíme

- náborový příspěvek 30 000,- Kč po uplynutí zkušební doby
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- nástup ihned, dle dohody
- hrubou nástupní mzdu dle znalostí a zkušeností
- možnost vývoje mzdy dle výsledků firmy, čtvrtletní prémie
- benefity (odběr produktů, 13. plat)
- zázemí úspěšné společnosti s dlouholetou tradicí

Další informace

Informace o pozici

  • ANEX personální agentura
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Chemie a potravinářství, Management, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: 35.000 - 50.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: vývoj mzdy dle výsledků firmy, čtvrtletní prémie, odběr produktů, 13. plat
  • Místo pracoviště: Břeclavsko