Nabídka práce > Samostatná účetní resortu Dolní Morava (748)

Samostatná účetní resortu Dolní Morava (748)

Náplň práce

Běžná účetní agenda, zpracování faktur a účetních dokladů, účetní závěrky vč. inventarizace, daňová problematika (DPH, majetkové ..) účtování cestovních nákladů, výkaznictví, spolupráce při ročním účetním auditu, komunikace s úřady a institucemi. Případný zástup za Hlavní účetní (odpovědnost za vedení účetnictví samostatného provozu společnosti včetně mzdové oblasti, vedení týmu 5 lidí).

Požadavky

- min. 5 let praxe v účetnictví větší společnosti - PODMÍNKA
- SŠ/VŠ vzdělání, ideálně ekonomický směr
- loajalitu, pozitivní přístup, týmová práce, případné vedení týmu
- znalost a praxe v problematice daní, majetku, účetní (konsolidované) závěrky, časového rozlišení a skladového hospodaření
- uživatelskou znalost práce na PC (Excel, Word)
- znalost a praxe s účetním software Helios Orange - výhoda
- prokazatelné reference
- přivítáme, pokud zašlete foto

Nabízíme

- nástupní mzdu 35.000 - 40.000,- Kč, dle znalostí a zkušeností
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- nástup ihned nebo dle dohody
- možnost vývoje mzdy a postupu
- osobní ohodnocení, možnost růstu mzdy po zkušební době
- příplatek na dopravu
- firemní benefity (zvýhodněné služby v rámci činnosti společnosti, vzdělávání, stravování)
- zázemí prosperující a dynamicky rostoucí společnosti

Informace o pozici

  • ANEX personální agentura
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 35.000 - 40.000,-
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: osobní ohodnocení, možnost růstu mzdy po zkušební době, příplatek na dopravu, zvýhodněné služby v rámci činnosti společnosti, vzdělávání, stravování
  • Místo pracoviště: Dolní Morava