Nabídka práce > Konstruktér/ka střediska střešních světlíků a ZOKT (750)

Konstruktér/ka střediska střešních světlíků a ZOKT (750)

Náplň práce

Konstrukční a technologické řešení zakázek ve středisku světlíků a zařízení pro přirozený odvod kouře, tvorba výrobní a montážní dokumentace stávajících výrobků, včetně kusovníků ke každé zakázce, vývoj a konstrukce nových výrobků, návrh změn konstrukčního řešení a prvků (vč. spojovacího materiálu), zaměřování a kontrola stavební připravenosti na stavbách po celé ČR a SR, technická pomoc při zajištění výroby.

Požadavky

- min. SŠ vzdělání strojní
- praxi v oboru , nadšení pro obor!
- schopnost číst technickou dokumentaci strojní i stavební!
- velmi dobrou znalost práce s PC (AutoCad, MS Office, příp. SolidWorks)
- dobrý zdravotní stav, možnost práce ve výškách
- časovou flexibilitu, spolehlivost
- dobré komunikační schopnosti
- řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

Nabízíme

- pracovní poměr
- nástup ihned, dle dohody
- hrubou nástupní mzdu cca 25 - 30.000,- Kč
- prémie a odměny dle hospodaření společnosti
- možnost vývoje mzdy dle dosažených výsledků
- dovolenou 4 týdny (5 týdnů po ukončeném 2. roce zaměstnání)
- zaměstnanecké benefity (společenské a sportovní mimopracovní aktivity, stravenky)
- zázemí stabilní a prosperující společnosti

Informace o pozici

  • ANEX personální agentura
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality, Strojírenství, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 25.000 - 30.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: možnost vývoje mzdy dle dosažených výsledků, 5 týdnů po ukončeném 2. roce zaměstnání, společenské a sportovní mimopracovní aktivity, stravenky