Nabídka práce > CNC programátor v Německu s ubytováním

CNC programátor v Německu s ubytováním

Náplň práce

- Programování a samostatné nastavení CNC ohraňovacího stroje
- Kontrola opracovaných dílů
- Práce na základě technických výkresů

Požadavky

- PODMÍNKA komunikativní znalost němčiny (bude telefonicky ověřena)
- Praxe v oboru
- Samostatná práce
- Komunikativní, iniciativní, schopnost týmové spolupráce
- Vlastní auto

Nabízíme

- Mzda 10,00-11,00 € netto / hod v 1. daňové třídě
- Pracovní čas 168 hodín za měsíc
- Stabilní a dlouhodobé zaměstnání ve společnosti se silnou pozicí na trhu práce
- Německá pracovní smlouva podle německých podmínek
- Ubytování hrazené zaměstnavatelem
- Zálohy týdně v hotovosti nebo na účet
- Možnost pracovat přesčas
- Pojistné a daně placené v Německu zaměstnavatelem
- Rodinné přídavky na dítě
- Nárok na dovolenou
- Příležitost pro profesní rozvoj a dlouhodobou spolupráci
- Naše služby jsou zdarma (o.i. překlad a odborná příprava CV v němčině pro účely náboru)
- Podpora od našeho týmu v Německu

Další informace

Oslovila Vás naše nabídka?
Zašlete nám Vaši žádost e-mailem: praca@silverhand.sk
Telefon: +421 948 404 470
Registrujte se ještě dnes na našich webových stránkách: www.silverhand.sk

Následující text prosim přiložte k Vaší žádosti:
"Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů pro potřeby výběrového řízení (v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů)"

Informace o pozici

  • Silverhand
  • Zahraničí
  • Obor: Strojírenství, Zaměstnání v zahraničí,
  • Požadované jazyky: Nemecký
  • Plat: - Mzda 10,00-11,00 € netto / hod v 1. daňové třídě
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek