Nabídka práce > Zedník v Německu – Laupheim a jiné

Zedník v Německu – Laupheim a jiné

Náplň práce

- Betónování, murování, šalování
- čtení schémat

Požadavky

- PODMÍNKA - požadovaná komunikativní znalost němčiny (bude telefonicky ověřena)
- Ukončené odborné vzdělání - zedník
- Praxe v oboru
- Vlastní auto podmínka
- Samostatná práce
- Komunikativní, iniciativní, schopnost týmové spolupráce

Nabízíme

- Mzda 11,83 € / hod brutto + 35 € / den netto
- Týdenní zálohy
- Ubytování si hradí zaměstnanec
- Možnost pracovat přesčasy
- Dlouhodobá a stabilní práce s nástupem ihned
- Pracovní smlouva s německým zaměstnavatelem
- Platba daní a sociálních příspěvků německým zaměstnavatelům
- Rodinné přídavky na děti
- Nárok na dovolenou
- Velmi dobrá podpora od našeho týmu

Další informace

Oslovila Vás naše nabídka?
Zašlete nám Vaši žádost e-mailem: praca@silverhand.sk
Telefon: +421 948 404 470
Registrujte se ještě dnes na našich webových stránkách: www.silverhand.sk

Následující text prosim přiložte k Vaší žádosti:
"Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů pro potřeby výběrového řízení (v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů)"

Informace o pozici

  • Silverhand
  • Zahraničí
  • Obor: Stavebnictví a reality, Zaměstnání v zahraničí,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Požadované jazyky: Nemecký
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek