Nabídka práce > Pracovník obchodního oddělení

Pracovník obchodního oddělení

Náplň práce

* Poskytování zákaznické podpory v anglickém jazyce
* zodpovědnost za realizaci zákaznických objednávek
* zpracování podkladů pro expedici v IS Helios Green
* administrativní podpora oddělení
* evidence a správa zahraniční pohledávek, urgence faktur

Požadavky

SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru
praxe v obchodní činnosti (možno i při studiu) výhodou
velmi dobrou znalost anglického jazyka, další jazyková znalost výhodou
uživatelskou znalost MS Office
příjemné vystupování a respekt pro týmovou práci, ochotu pomoci druhým
proaktivnost, chuť a elán do práce
odolnost vůči stresu
znalost softwaru Helios Green nebo Helios Orange výhodou

Nabízíme

práci v zázemí stabilní společnosti
pracovní poměr na plný úvazek
odpovídající mzdové ohodnocení 23.000 Kč (hrubá mzda)
příjemné pracovní prostředí a kolektiv
osobní růst společně s prohlubováním odborných znalostí
místo výkonu práce: Brno
nástup požadovaný ihned

Informace o pozici

  • BioVendor - Laboratorní medicína a.s.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej, Zákaznický servis,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: angličtina pokročilá
  • Plat: 23000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: absolventy
  • Místo pracoviště: Brno, Karásek 1767/1, 621 00