Nabídka práce > Milionový obchodník Jihlava

Milionový obchodník Jihlava

Náplň práce

Hledáme milionové lidi
Proč se právě Slevomat stal největší firmou, která na českém trhu představila a rozvíjí koncept hromadného nakupování? Stačila jediná věc - vždy spolupracujeme s těmi nejlepšími.

Stále hledáme skvělé lidi. Právě teď přijímáme do rostoucího týmu charismatické a zkušené obchodníky, kteří vědí, že jen spousta poctivé práce přináší ovoce. Pozice je otevřená pro zájemce ze všech regionů v ČR včetně Prahy.

Je na nás spoleh. Slevomat vám nabízí zázemí jedničky na trhu slevových portálů a online prodejců služeb. Podíl Slevomatu na trhu stoupl na 53 procent.

Zdroj: http://e-svet.e15.cz/it-byznys/slevomat-cz-zvysil-loni-trzby-o-petinu-na-1-2-miliardy-korun-1149732

Jsme nejrychleji rostoucí firma českého internetu, šestá nejhledanější firma dle Google Trends(http://tech.ihned.cz/geekosfera/c1-63313880-vyrazy-roku-dukanova-dieta-jak-zhubnout-nebo-kdo-je-gejmr) azároveň stabilní společnost s obratem 1,2 miliardy (http://e-svet.e15.cz/it-byznys/slevomat-cz-zvysil-loni-trzby-o-petinu-na-1-2-miliardy-korun-1149732).

Zdroj: http://www.m-journal.cz/cs/aktuality/slevomat-je-nejrychleji-rostouci-firmou-ceskeho-internetu__s288x10332.html

Královsky se vám odměníme. Ti nejlepší obchodníci si u nás vydělají přes 50 000 Kč měsíčně, přičemž do začátku vám garantujeme fixní část výdělku + neomezenou horní hranici. Je v zájmu nás všech, abyste si vydělali co nejvíce. Práce je možná na IČ i na HPP.

Budeme vás hýčkat. K příjemným výhodám patří minimum obchodní administrativy a maximální spolupráce s týmem obchodní podpory. Dostanete se k zajímavým obchodním partnerům a pravidelně se můžete účastnit školení a dále si tak rozšiřovat obchodní dovednosti.

Samozřejmostí je úvodní zaškolení a následné péče a podpora v začátku od manažera a trenéra. Slevomat není svázaný korporátními pravidly, oceňujeme hledání nových cest a nápadů.

Ale něco za něco. Od vás budeme chtít dobrou znalost regionu, zkušenosti s „obchodničinou“ a pochopitelně komunikativnost, zodpovědnost a pečlivost.

Seznámit se s našimi obchodníky můžete už teď v článku na našem blogu - najdete ho zde.

Náplň práce je zejména:
Aktivní vyhledávání a zajišťování nových obchodních příležitostí v oblasti lokální služby a cestování
Prodej atraktivního internetového produktu a poradenství při plánování internetové inzerce
Dlouhodobá péče a budování vztahů s obchodními partnery
Minimum obchodní administrativy a maximum spolupráce s týmem obchodní podpory

Požadavky

- obchod v krvi
- silnou vnitřní motivaci a cílevědomost
- kreativní a konzultativní styl prodeje
- schopnost běžné práce s internetem
- chuť iniciativně zkoušet nové možnosti.
- radost z přinášení nových zajímavých partnerů

Nabízíme

- různorodou a pestrou práci v nejrychleji rostoucí firmě českého internetu, šesté nejhledanější firmě dle Google Trends
- zázemí stabilní společnosti, která jde neustále kupředu a jde s aktuálními trendy
- nadprůměrné finanční ohodnocení, které si sami ovlivníte
- práci v mladém kolektivu s přátelskou atmosférou s více než 150 lidmi
- v terénu plnou podporu obchodního manažera
- vstupní zaškolení
- práci na plný úvazek s flexibilním plánováním času
- atmosféru svobodné firmy bez tvrdého dozoru
- otevřenou firemní kulturu a zaměstnanecké benefity
- nástup klidně zítra či dle dohody

Další informace

Jestli chcete využít příležitosti a vydělat si hvězdné peníze, pošlete své CV na prace@slevomat.cz a napište, proč bychom vás měli chtít. Do předmětu napište "Jihlava"

Informace o pozici

  • Slevomat.cz
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Obchod a prodej, Ostatní, Služby,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek