Nabídka práce > Obsluha balení páskování + VZV, ubytování zdarma + náborový příspěvek 10 tis. Kč

Obsluha balení páskování + VZV, ubytování zdarma + náborový příspěvek 10 tis. Kč

Náplň práce

- obsluhuje páskovací zařízení
- balení hotového výrobku

Požadavky

- ochota pracovat ve směnném provozu
- spolehlivost
- průkaz řidiče VZV

Nabízíme

- práci na HPP
- mzdu 23 - 25 tis.
- náborový příspěvek pro nové zaměstnance ve výši 10 tis. Kč
- ubytování zdarma
- Podpora profesního vzdělávání a možnost zvýšení kvalifikace
- Další zaměstnanecké benefity – dotované stravování, zdravotní dovolená, slevy na výrobky

Další informace

V případě zájmu kontaktujte naší bezplatnou linku +420 800 99 88 44 nebo zašlete svůj životopis na nabor@e-personal.cz

Informace o pozici

  • Europersonal@Fabrika a.s.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Ostatní,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: 23 - 25 tis. Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Jihlava