Nabídka práce > Dlouhodobá voňavá brigáda LOVOSICE až 121,- Kč

Dlouhodobá voňavá brigáda LOVOSICE až 121,- Kč

Náplň práce

Hledáme brigádníky na DLOUHODOBOU BRIGÁDU!!!

- výroba a balení sušenek
- práce ve směnném provoze (na výběr ze směn - ranní, odpolední, noční)
- možná práce i pouze o víkendu

Požadavky

Do výroby na pozici operátor sušenek hledáme brigádníky:

- starší 18 let
- zdatné a zdravé
- manuální zručnost
- ochotné pracovat
- odpracovat alespoň dvě směny týdně
- zájem pracovat dlouhodobě (několik měsíců a více)
- smysl pro dodržování nastavených pravidel v potravinářské výrobě
- potravinářský průkaz (případně vystaví náš lékař)

Nabízíme

základní mzda 84,-Kč/ hodina
+ příplatky dle směn:
7,80 Kč/hod při práci na odpolední směně
17,60 Kč/hod při práci na noční směně
9,90 Kč/hod při práci v nepřetržitém provozu
25% z průměrného výdělku při práci o víkendu
+ bonus 20% z každé odpracované hodiny v případě odpracování 90 hodin a více

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat a poslat životopis.

Informace o pozici

  • Randstad s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 84 - 121
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Lovosice