Nabídka práce > Sales Assistant / Výpomoc v prodeji - Dlouhodobá brigáda

Sales Assistant / Výpomoc v prodeji - Dlouhodobá brigáda

Náplň práce

• Oslovení a odborné poradenství zákazníka
• Prezentace zboží na prodejní ploše
• Zařazení zboží na prodejní plochu
• Spolupráce se skladem, s pokladnou
• Účast na inventurách

Požadavky

• Zkušenost s prací v prodeji/ ve skladu vítána
• Komunikační schopnosti
• Příjemné reprezentativní vystupování
• Zájem o módu, o moderní trendy
• Angažovanost
• Komunikativní angličtina, nebo jiný jazyk (ideálně ruština, němčina) v oblasti prodeje módy výhodou

Nabízíme

• Možnost smlouvy na DPČ - 20 hodin týdně
• Nutno docházet především PÁ – NE, případně přes týden v odpoledních hodinách
• Dlouhodobou brigádu (min. na 1 rok) v mezinárodní společnosti
• Jistotu pracovního místa v mezinárodní společnosti
• Přátelskou atmosféru ve stylové prodejně v centru Prahy – Václavské náměstí 17, Praha 1
• Školení na vysoké úrovni
• Zaměstnanecké slevy

Další informace

V případě zájmu nám zašlete Vaše podklady na adresu.
V předmětu emailu prosím uvádějte název pozice Sales Assistant / Asistent/ka prodeje – Dlouhodobá brigáda. Děkujeme.

Informace o pozici

  • VAN GRAAF
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Angličtina
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Benefity: Stravenky, sleva na firemní produkty, pracovní oblečení
  • Místo pracoviště: Václavské náměstí 17