Nabídka práce > Práce v reklamě

Práce v reklamě

Náplň práce

Náplň práce:
Společnost Hemimont s.r.o. - MARKETING A REKLAMA nabízí inovativní marketingové a reklamní služby. Naše heslo "HLAVA VYMYSLÍ, STROJE VYROBÍ, RUCE NAINSTALUJÍ" odráží naši filozofii, která staví na kreativitě, technické zručnosti a precizní instalaci. S důrazem na individuální potřeby každého zákazníka nabízíme širokou škálu služeb v oblasti reklamy a marketing

Hledáme brigádníka do týmu!

Hledáme brigádníka, který se připojí k našemu týmu a bude se podílet na práci s reklamními materiály. Pokud máš manuální zručnost, umíš komunikovat s lidmi a nebaví tě rutina, pak hledáme právě tebe!

Požadavky

Co budeš dělat:
- Instalace reklamních nosičů
- Lepení reklamních materiálů
- Deinstalace polepů
- Montážní práce

Co od tebe očekáváme:

- Manuální zručnost
- Schopnost komunikovat s lidmi (zákazníky i kolegy)
- Schopnost samostatně přemýšlet a řešit problémy
- Ochotu učit se nové technologie
- Pečlivost a smysl pro detail
- Zájem o práci ve výškách
- Řidičský průkaz skupiny B

Vzdělání ani předchozí praxe není podmínkou, důležitější je tvůj přístup a ochota se učit novým věcem.

Nabízíme

Co ti nabízíme
- Práci v přátelském kolektivu
- Flexibilní pracovní dobu dle potřeby
- Možnost profesního růstu a rozvoje dovedností
- Plat od 200 korun za hodinu
- Možnost práce na živnostenský list

Pokud tě tato nabídka zaujala a splňuješ naše požadavky, neváhej nás kontaktovat a připoj se k našemu týmu!

Další informace

Benefity:

- Pružná pracovní doba
- Pracovní zařízení
- Slevy na firemní zboží
- Parkoviště

Informace o pozici

  • Hemimont s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Marketing, média a reklama,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: čeština
  • Plat: od 200 kč/hod.
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: absolventy, studenty
  • Místo pracoviště: Brno