Nabídka práce > Účetní/Pracovník, Pracovnice ekonomického oddělení

Účetní/Pracovník, Pracovnice ekonomického oddělení

Náplň práce

- Provádí určené fakturační a účetní operace
- Podílí se na ekonomické a provozní administrativě a činnostech
- Spolupracuje s kolegy z ekonomického oddělení
- Spolupracuje se zaměstnanci v jednotlivých segmentech v oblastech administrativních a provozních

Požadavky

- Minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru
- Praxi v oblasti účtování
- Pečlivost, spolehlivost, důslednost
- Pozitivní a vstřícný přístup, schopnost spolupracovat v týmu, dobré komunikační schopnosti

Nabízíme

- Zázemí silné vzdělávací organizace
- Pracovní smlouvu na zkrácený úvazek (0,5)¨
- Nástup možný ihned
- Mzda dle kompetencí a zkušeností (15 000 - 18 000 na 0,5 úvazku)

Informace o pozici

  • Eva Kastl
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: angličtina
  • Plat: 18000
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Benefity: zázemí silné vzdělávací organizace, práci na plný úvazek
  • Vhodné pro: studenty, maminky na MD, kohokoliv.
  • Místo pracoviště: Plzeň