Nabídka práce > Community Manager pro HW Lab

Community Manager pro HW Lab

Náplň práce

Hledáme: Kreativního a energického člověka, který se chce podílet na vývoji a propagaci veřejně přístupného technologického centra. Jste-li nadšenec do komunikace, marketingu a nových technologií, připojte se k nám a pomozte nám rozšířit povědomí o našem centru.

Základní odpovědnosti:
Plánování a implementace marketingových a PR strategií pro získání nových členů
Správa webových stránek a sociálních sítí centra
Tvorba a publikace atraktivního obsahu na sociální sítě
Zapojení do vývoje nových projektů a rozšiřování nabídky centra
Organizace a propagace veřejných akcí a workshopů

Pokud máte zájem stát se klíčovou součástí našeho týmu a přispívat k rozvoji inovativní komunity, a jedinečných prostor v Praze, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis. Těšíme se na vaše přihlášky!

Požadavky

Co nabízíme:
Práci na rozvoji a propagaci jedinečného technologického centra
Možnost vlastního profesního růstu a zapojení do zajímavých projektů
Částečný nebo plný úvazek s klouzavou pracovní dobou
plat okolo 30 000 Kč čistého - řízeno tabulkami pro státní správu
Příjemné pracovní prostředí na Vyšehradě, dobrý kolektiv.
Výše úvazku dle dohody - klouzavá pracovní doba

Nabízíme

Co hledáme:
Zkušenosti s tvorbou obsahu pro sociální sítě a správou webových stránek
Schopnost komunikovat vizi a hodnoty centra vnějšímu světu
Zájem o technologie a inovace
Schopnost samostatně plánovat a realizovat marketingové aktivity
Týmového hráče s pozitivním přístupem a schopností pracovat na výrazném veřejném projektu

Informace o pozici

  • Dům dětí a mládeže Praha 6
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: angličtina
  • Plat: 42000
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Praha 4