Nabídka práce > Studentská brigáda - až 130,- Kč

Studentská brigáda - až 130,- Kč

Náplň práce

Hledáš brigádu při škole, případně po vyučování? Nabízíme Ti zajímavou práci v příjemném kolektivu. Budeš řešit každodenní problémy chodu obchodního centra nebo jiných budov. Ohodnotíme Tě dle Tvých výsledků a pokusíme se přizpůsobit pracovní směny dle Tvých možností. V případě oboustranné spokojenosti garantujeme možnost profesního růstu, jelikož zastáváme názor, že nejlepší lidé jsou z vlastních zdrojů.

Požadavky

• Chuť pracovat
• Trestní bezúhonnost
• Plnoletost

Nabízíme

• Mzda našich zaměstnanců se pohybuje až 130,- Kč za odpracovanou hodinu.
• Stabilita je důležitá, proto nabízíme dlouhodobou spolupráci.
• Víme, že začátky jsou těžké, proto hradíme kompletně uniformu a přispíváme na obuv
• Pokud budeš plnit práci svědomitě, chodit včas a bude Tě to bavit, rádi Ti přidáme a po čase nabídneme vyšší pozici, případně nabídneme hlavní pracovní poměr.

Další informace

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.

Náborové dny:

Klidně se za námi můžeš stavit od pondělí do pátku od 9:00 do 16:00 na adrese Spálená 97/29, Praha 1 (kousek od metra Národní třída), sedíme zde ve 3.patře.

Informace o pozici

  • Mark2 Corporation Czech a.s.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ostraha a bezpečnost,
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží