Nabídka práce > Cleaner luxusních automobilů v nákupních centrech až 40.000,- - Automyčka Express s.r.o.

Cleaner luxusních automobilů v nákupních centrech až 40.000,- - Automyčka Express s.r.o.

Náplň práce

- kvalitní ruční čištění prémiových automobilů v nákupních centrech
- autodetailing

Požadavky

- příjemné, aktivní, spolehlivé a pracovité muže a ženy se smyslem pro pořádek a zájmem o krásná auta
- ŘP podmínkou
- výpis z TR
- dobrý fyzický i psychický stav
- nástup možný ihned

Nabízíme

- odbornou a stabilní práci v atraktivním prostředí luxusních vozů a nákupních center
- nadstandardní finanční ohodnocení bez nutného vzdělání či praxe
- pravidelné školení a rychlý kariérní postup
- mladý příjemný tým lidí
- zázemí největší a nejlepší společnosti v ČR ve svém oboru

Další informace

Automyčka Express s.r.o. - Jsme největší provozovatel prémiových ručních automyček v nákupních centrech v ČR

Informace o pozici

  • Automyčka Express s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Obchod a prodej, Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: po zaškolení až 40.000,-
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: - osobní bonusy