Nabídka práce > EXECUTIVE ASSISTANT | GDPR and Compliance officer

EXECUTIVE ASSISTANT | GDPR and Compliance officer

Náplň práce

Máte zkušenosti jako Executive assistant? Zvládáte dobře Excel? Nezaleknete se samostatně svěřené agendy v oblasti compliance či GDPR? Staňte se Asistentem/Asistentkou Finanční manažerky v prestižní technologické společnosti na Praze 4.

Čeká Vás:
- Svěřená agenda v oblasti Compliance a GDPR
- Koordinace finančních a payroll procesů
- Podpora zpracování finančních analýz, reportingu
- Podpora v oblasti forecastingu a transfer pricingu
- Výkonná, organizační a administrativní podpora CFO, organizace interních a externích meetingů, telefonátů a konferencí
- Zajištění oběhu interních dokumentů a hladkého chodu řešení denní agendy

Zajímá Vás o pozici více? Zašlete svůj životopis na: Tereza.Ostranska@grafton.cz

Požadavky

- Min. SŠ vzdělání ekonomického zaměření
- Sabilní praxe na podobné pozici
- Pokročilá znalost MS Excel
- AJ min. B2
- ČJ - rodilý mluvčí
- NJ výhodou
- Proaktivní přístup k práci, loajalita, reprezentativní vystupování

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 60000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 20% bonus - 5 Sick days - Stravenkový paušál - Karta Multisport - Penzijní pojištění - Vzdělávání
  • Místo pracoviště: Praha