Ceník inzerce

Personalistka.cz je oblíbený pracovní portál zveřejňující aktuální nabídky volných pracovních pozic a zaměstnání v oblasti lidských zdrojů. Uchazečům o zaměstnání přinášíme důležité informace o volných pracovních místech u firem, institucí a podnikatelů z celé České republiky 

INZERÁT

1 inzerát
1 obor
Vyzkoušejte si inzerci vaší jednorázové pracovní nabídky na našem pracovním portálu Personalistka.cz. Vše zcela ZDARMA v 1 libovolném regionu a 1 oboru. Inzerce zdarma je schvalována dle pravidel obchodních podmínek naším administrátorem zpravidla do 24 hodin.
ZDARMA
na 30 dnů
Zdarma

INZERÁT

1 INZERÁT
3 OBORY
Tarif pro inzerci 1 PRACOVNÍ POZICE v libovolném regionu a její současné umístění až ve 3 OBORECH najednou. Vhodné pro firmy a menší společnosti, doporučujeme pro jednorázovou inzerci pracovní nabídky. Inzerce nabídky je zobrazována po dobu 30 dnů.
990 Kč
na 30 dnů
Koupit

EXTRA SLUŽBA

sociální sítě
Facebook
Pracovní nabídku zveřejníme na sociální síti FACEBOOK. Umožníme tak okamžité zobrazení nabídky tisícům našich sledovatelů a zvýšíme tak povědomí o volné pracovní pozici.
590 Kč
na 30 dnů
Koupit

EXTRA SLUŽBA

SOCIÁLNÍ SÍTĚ
PRACOVNÍ SKUPINY
Pracovní nabídku zveřejníme na sociální síti FACEBOOK ve sponzorovaných PRACOVNÍCH SKUPINÁCH. Umožníme tak její zobrazení aktivním uživatelů sociální sítě a zviditelníme tím vaši inzerovanou pozici potencionálním uchazečům o práci.
690 Kč
na 30 dnů
Koupit

INZERÁT MAX

1 INZERÁT
3 OBORY
Nejefektivnější a nejoblíbenější způsob inzerce volné pracovní pozice. Tarif pro inzerci 1 PRACOVNÍ POZICE v libovolném regionu a její současné umístění až ve 3 OBORECH najednou, navíc zobazení na sociální síti FACEBOOK a zveřejnění nabídky ve sponzorovaných PRACOVNÍCH SKUPINÁCH. Inzerce nabídky je zobrazována po dobu 30 dnů.
1490 Kč
na 30 dnů
Koupit

START 3

3 INZERÁTY
3 OBORY
Vhodné pro střední a větší společnosti, doporučujeme pro aktivní inzerci práce v průběhu celého roku. Tarif START 3 umožňuje inzerci 3 PRACOVNÍCH POZIC v libovolném regionu a současně až ve 3 OBORECH najednou. Při využití tarifu inzerujte za výhodnou cenu 630 Kč / inzerát. Nabídka inzerce je zobrazována po dobu 30 dnů.
1890 Kč
na 30 dnů
Koupit

START 5

5 inzerátů
3 OBORY
Vhodné pro střední a větší společnosti, doporučujeme pro aktivní inzerci práce v průběhu celého roku. Tarif START 5 umožňuje inzerci 5ti PRACOVNÍCH POZIC v libovolném regionu a současně až ve 3 OBORECH najednou. Při využití tarifu inzerujte za výhodnou cenu 598 Kč / inzerát. Nabídka inzerce je zobrazována po dobu 30 dnů.
2990 Kč
na 30 dnů
Koupit

START 10

10 inzerátů
3 OBORY
Vhodné pro střední a větší společnosti, doporučujeme pro aktivní inzerci v průběhu celého roku. Tarif START 10 umožňuje inzerci 10ti PRACOVNÍCH POZIC v libovolném regionu a současně až ve 3 OBORECH najednou. Při využití tarifu inzerujte za výhodnou cenu 499 Kč / inzerát. Nabídka inzerce je zobrazována po dobu 30 dnů.
4990 Kč
na 30 dnů
Koupit

START 3 MAX

3 INZERÁTY
3 OBORY
Nejefektivnější a nejoblíbenější způsob inzerce volných pracovních pozic. Tarif pro inzerci 3 PRACOVNÍCH POZIC v libovolném regionu a její současné umístění až ve 3 OBORECH najednou, navíc zobazení na sociální síti FACEBOOK a zveřejnění nabídky ve sponzorovaných PRACOVNÍCH SKUPINÁCH. Při využití tarifu inzerujte za výhodnou cenu 930 Kč / inzerát včetně EXTRA služeb. Inzerce nabídky je zobrazována po dobu 30 dnů.
2790 Kč
na 30 dnů
Koupit

START 5 MAX

5 inzerátů
3 OBORY
Nejefektivnější a nejoblíbenější způsob inzerce volných pracovních pozic. Tarif pro inzerci 5ti PRACOVNÍCH POZIC v libovolném regionu a její současné umístění až ve 3 OBORECH najednou, navíc zobazení na sociální síti FACEBOOK a zveřejnění nabídky ve sponzorovaných PRACOVNÍCH SKUPINÁCH. Při využití tarifu inzerujte za výhodnou cenu 858 Kč / inzerát včetně EXTRA služeb. Inzerce nabídky je zobrazována po dobu 30 dnů.
4290 Kč
na 30 dnů
Koupit

START 10 MAX

10 inzerátů
3 OBORY
Nejefektivnější a nejoblíbenější způsob inzerce volných pracovních pozic. Tarif pro inzerci 10ti PRACOVNÍCH POZIC v libovolném regionu a její současné umístění až ve 3 OBORECH najednou, navíc zobazení na sociální síti FACEBOOK a zveřejnění nabídky ve sponzorovaných PRACOVNÍCH SKUPINÁCH. Při využití tarifu inzerujte za výhodnou cenu 699 Kč / inzerát včetně EXTRA služeb. Inzerce nabídky je zobrazována po dobu 30 dnů.
6990 Kč
na 30 dnů
Koupit

TARIF NA MÍRU

30 - 2000 inzerátů
3 OBORY
Balíčky inzerce PROFI a EXPERT na míru vašim potřebám, včetně doprovodných EXTRA služeb a automatického týdeního TOPOVÁNÍ. Vhodné pro velké společnosti a personální agentury. Doporučujeme pro masivní inzerci v průběhu celého roku.

BANNERY

-
-
Vaše reklamní bannery na našem pracovním portálu! Získejte desítky tisíc zobrazení reklamních bannerů na vaše služby nebo produkty měsíčně a oslovte svoje potencionální zákazníky. Ušetřete až 90% nákladů na reklamu. Výhodná cena již od 1075 Kč / 30 dnů.

Topování

1 inzerát
1 obor
Upozorněte na vaší zajímavou pracovní nabidku a umístěte ji na první pozice v oboru. Doporučujeme jako efektivní doplněk pro krátkodobou inzerci. Nabídka v topování je barevně zvýrazněna a zobrazována po dobu 7 dnů v jednom oboru na přední pozici.
290 Kč
na 7 dnů