Nabídka práce > ADMINISTRATIVA | VHODNÉ PRO ABSOLVENTY | AŽ 40 000 KČ

ADMINISTRATIVA | VHODNÉ PRO ABSOLVENTY | AŽ 40 000 KČ

Náplň práce

Hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK, který by se chtěl zapojit do přípravy výroby.
Máte SŠ vzdělání a můžete o sobě říci, že jste organizačně zdatný/á? Není potřeba žádná dlouholetá praxe, pozice je vhodná i pro absolventy, protože vše potřebné vás naučíme.

Náplň práce:
- Zpracování dokumentace pro výrobu (rozměry, výkresy, veškerá specifikace z vývoje)
- Evidence podkladů pro výrobu
- Kalkulace výrobků a polotovarů
- Spolupráce napříč odděleními
- Správa kmenových dat

Pokud vás výše uvedené zaujalo, tak určitě neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Požadavky

- SŠ vzdělání
- Základní znalost NJ výhodou
- MS Office
- Organizační schopnosti
- Vhodná pozice pro absolventy
- Práce na 1 nebo 2 směny

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. plat - Dovolená 5 týdnů - Bonusy/prémie - Příspěvek na stravování + závodní stravování - Flexibilní pracovní doba - Příspěvek na sport/kulturu/volný čas - Příspěvek na penzijní/životní připojištění - Příspěvek na dopravu - Vzdělávací kurzy, ško
  • Místo pracoviště: Český Krumlov