Nabídka práce > TECHNOLOG VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ | MIMO AUTOMOTIVE | BEZ AJ

TECHNOLOG VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ | MIMO AUTOMOTIVE | BEZ AJ

Náplň práce

Máte zkušenosti se vstřikováním plastů a hledáte novou příležistost? Pak hledáme právě vás, a tak pošlete svůj životopis!!!

Náplň práce:
- zajišťování optimálního využití technologie
- optimalizace výrobních procesů a parametrů výroby
- rozbor vad a odchylek ve výrobě a jejich náprava
- školení techniků vstřikolisů
- tvorba technologických postupů a pracovních instrukcí
- vzorování forem

Požadavky

- technické vzdělání
- zkušenosti na obdobné pozici
- zkušenosti se vstřikováním plastů
- orientace v technické dokumentaci

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 45000 CZK do 52000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - bonusy - stravenky - 25 dní dovolené - flexibilní pracovní doba
  • Místo pracoviště: Louny