Nabídka práce > SUPPLY CHAIN MANAGER | SLUŠOVICE | SLUŽEBNÍ AUTOMOBIL

SUPPLY CHAIN MANAGER | SLUŠOVICE | SLUŽEBNÍ AUTOMOBIL

Náplň práce

Máte prokazatelnou zkušenost s vedením týmů v oblasti nákupu a logistiky? Práce v SAPu pro Vás není problém? Chcete vést projekty v oblastech interní logistiky a nákupu?

Pak hledám právě VÁS!

Do výrobní firmy hledáme SUPPLY CHAIN MANAGERA!

Vaší náplní práce bude:
- strategické řízení logistických a nákupních procesů
- výběr dodavatelů a strategický nákup
- zodpovědnost za materiálové toky a skladovací kapacity
- sestavení rozpočtu pro obě oddělení
- reporting vedení firmy

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- praxe na vedoucí pozici v oblasti Supply chainu alespoň 5 let
- znalost práce v SAPu
- ochota cestovat
- AJ na komunikativní úrovni

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Management,
  • Plat: Od 70000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - služební automobil i pro osobní účely - 13. plat - manažerské bonusy - 25 dní dovolené - další systém benefitů
  • Místo pracoviště: Zlín