Nabídka práce > CUSTOMER SERVICE | BEZ ANGLIČTINY

CUSTOMER SERVICE | BEZ ANGLIČTINY

Náplň práce

Do nově vznikající firmy hledáme pracovníka na zákaznický servis! Buďte u zrodu nového závodu!

Náplň práce:
- řešení zákaznických potřeb a zajištění jejich spokojenosti
- udržování pozitivního image značky
- vyřizování příchozích požadavků skrze telefon/email
- poskytování informací, řešení problémů a stížností
- koordinace s ostatními odděleními, eskalace
- evidence záznamů a dokumentace interakcí
- administrativní úkony, reporting

Požadavky

- SŠ vzdělání
- zkušenost s jednáním se zákazníky/klienty
- zájem a proaktivita
- AJ výhodou, nikoliv podmínkou
- velmi dobré komunikační schopnosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - vzdělávací a jazykové kurzy - kompletně hrazené páteční obědy - další benefity
  • Místo pracoviště: Pohořelice