Nabídka práce > OBSLUHA/ÚDRŽBA LINKY | 29 000 Kč + 5 týdnů dovolené

OBSLUHA/ÚDRŽBA LINKY | 29 000 Kč + 5 týdnů dovolené

Náplň práce

Hledáte práci se smlouvou na dobu neurčitou? Orientujete se v technické dokumentaci? Přijmeme jak kandidáty se zkušeností, tak kandidáty bez praxe na této pozici.

- základní seřízení a obsluha automatické linky
- základní údržba
- doplnění zásob u stroje
- kontrola výrobků

Požadavky

- odpovědnost a ochota učit se
- zkušenosti alespoň na základní úrovni se seřízením nebo opravami strojů
- znalost základních měřidel
- ochota pracovat na 3 směny

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 29000 CZK do 29000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - smlouva na neurčito - docházkový bonus každé čtvrtletí! - 5 týdnů dovolené! - příspěvek na stravování - příspěvek na sport a kulturu - zvýhodněné mobilní tarify i pro známé nebo rodinu - firemní akce - vánoční dárky - příspěvek na penzijní připojiš
  • Místo pracoviště: Hustopeče