Nabídka práce > TECHNOLOG CNC | MIMO AUTOMOTIVE | LIBEREC

TECHNOLOG CNC | MIMO AUTOMOTIVE | LIBEREC

Náplň práce

Máš zkušenost jako technolog a tvorba kusovníků a technologických postupů ti nedělá problém? Pak se mi pošli své CV!

Co tě čeká na pozici TECHNOLOG CNC | MIMO AUTOMOTIVE | LIBEREC:

- Vytvářet programy pro stroje
- Tvořit kusovníky a technologické postupy
- Tvořit a spravovat výkresovou dokumentaci
- Spolupracovat při optimalizaci výrobních procesů s ohledem na kvalitu, dodávky a náklady

Požadavky

- min. SŠ vzdělání ve strojírenském oboru
- Pokročilou počítačovou znalost (Excel, kreslení v CAD, programování CNC strojů)
- Znalost 3D modelování CREO, AutoCad
- Systematické myšlení, samostatnost a spolehlivost
- ŘP skupiny B
- Vítáme předchozí zkušenosti na obdobné pozici

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 25 dnů dovolené - bonusy/odměny (za docházku, pracovní jubileum, apod.) - příspěvek na stravování 100 Kč/den - příspěvek na penzijní pojištění - vstupenky na sportovní akce - celoroční pitný režim
  • Místo pracoviště: Liberec