Nabídka práce > ASISTENT / KA MANAŽERA DOPRAVY

ASISTENT / KA MANAŽERA DOPRAVY

Náplň práce

* podpora vedení subdopravce
* komunikace s dopravcem po telefonu a emailu
* kontrola kvality, řešení každodenních problémů v provozu
* podpora kontroly kvality a reporting
* komunikace v AJ nebo NJ

Požadavky

* SŠ vzdělání
* AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
* znalosti Microfoft Office na dobré úrovni
* zkušenost v logistice je výhodou, nikoliv podmínkou
* časová flexibilita, samostatnost i teamová práce

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 32000 CZK do 37000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: *zázemí velké stabilní společnosti v nové moderní logistické hale * řada firemních benefitů (příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na stravování, Benzina Tankarta a další) * teambuildingové akce * služební notebook a telefon * občasná práce z do
  • Místo pracoviště: Rokycany