Nabídka práce > Junior sales agent

Junior sales agent

Náplň práce

Připojte se k nám jako junior obchodník ! Nastartuj kariéru v Americké technologické investiční společnosti v příjemných kancelářích v centru Prahy!

Hledáme vášnivého jedince, který se postará o rozšíření našeho exkluzivního portfolia klientů z řad investorů do počítačů na těžbu digitálních měn. Naše společnost poskytuje tuto službu v USA, EU a Asii, máme tisíce klientů na třech kontinentech.
Jestliže máte dar pro komunikaci a dovedete si představit, že prodáváte top investiční produkt, který hýbe světem a klientům přináší reálný pasivní příjem díky technologickému pokroku, možná jste ten pravý.

Co budete dělat:

1) Budovat vlastní portfolio VIP klientely, poskytneme Vám kontakty na potenciální klienty, kteří projevili zájem o náš produkt. Provedeme Vás kompletním školením, kdy z úplného nováčka budete uzavírat pravidelně obchody po telefonu.
2) Budete aktivně oslovovat potenciální klienty a prezentovat naše služby s profesionálním přístupem.
3) Práce bude probíhat v komfortních kancelářích, abychom vám nabídli flexibilitu a pohodlí k vašemu úspěchu.
4) Vaše kreativita a schopnost pracovat v týmu budou klíčové pro naši společnou úspěšnou práci.

Požadavky

Aktivní přístup k prodeji a klientům

Spolehlivost a ambice růst

Ochota učit se zdokonalovat svoje prodejní schopnosti

Orientace na klientovy potřeby

Nabízíme

Zaručený fixní plat 30.000 - 40.000 Kč (dle provolaných minut)
+ lákavé provize do výše až dvojnásobku fixního platu, abyste byli odměněni za svou práci.

Pondělní snídaně, které vám dodají energii pro nadcházející týden.

Možnost kariérního růstu a podpora vašeho profesního rozvoje.

Inspirativní pracovní prostředí, které podporuje vaši kreativitu a osobní růst.

Další informace

Pracovní doba 09:00 - 18.00 PO-PÁ
Kariérní růst po 6 měsících

Informace o pozici

  • Futura Works LLC
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované jazyky: Čeština
  • Plat: 52000
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Benefity: Vlastní lounge v kanceláři, Multisport karta, Neomezená konzumace kávy a čaje
  • Místo pracoviště: Karlín