Nabídka práce > Rozpočtář/ka pozemních/dopravních staveb

Rozpočtář/ka pozemních/dopravních staveb

Náplň práce

- máte zkušenosti se zpracováním kalkulací do cenových nabídek
- angažujete se v kontrole výkazů, výměru dle projektové dokumentace nebo i
tvorbě harmonogramů a formulářů do nabídek veřejných soutěží
- příprava podkladů pro realizaci a
poptávky subdodávek a materiálů vám je známa

Požadavky

- potřebujete min. SŠ vzdělání, stavebního směru výhodou
- pracovní zkušenosti na obdobné pozici sú +
- uživatelská znalost práce na PC , Office programy, rozpočtářské programy
- řidičský průkaz sk. B
- role dostupná i pro absolventy se organizačními, komunikativními schopnostmi či dovednostmi samostatného řešení problémů

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Podnikatelské příležitosti,
  • Plat: Od 40000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - velmi dobré technické a sociální zázemí s možnost kariérního růstu - vzdělávací programy zarvno studia při zaměstnání - 25 dnů dovolené - stravenkový paušál - Multisport kartu - občerstvení na pracovišti - firemní akce
  • Místo pracoviště: Praha